Blog

Pripravované online kurzy - september 2017

Marian Kristel - 02.09.2017 - Novinky

Cez leto sme sa neulievali, ale usilovne sme makali na tvorbe nových online kurzov. Čo sme si pre teba pripravili na túto jeseň? Čítaj ďalej, dozvieš sa všetko podstatné.

Google Tag Manager

Online marketéri, pozor! Vďaka tomuto online kurzu budete mať konečne poriadok vo všetkých meracích kódoch na svojom webe. Google Tag Manager alebo po slovensky Správca značiek Google ti uľahčuje prácu, ušetrí čas a eliminuje prípadné chyby v správe rôznych meracích kódov. V GTM môžeš spravovať meracie kódy Google Analytics, Google AdWords, ale aj tých, ktoré nie sú od Google, napr. Hotjar, Facebook Pixel a pod. Kurz vypúšťame na svetlo sveta už čoskoro.


Excel pre pokročilých

Na www.learn2code.sk nájdeš už teraz online kurz Excelu, rozhodli sme sa ale pozrieť tomuto najrozšírenejšiemu tabuľkovému editoru lepšie na zúbok a pripravujeme online kurz Excel pre pokročilých. Môžeš sa tešiť na vysvetlenie ďalších funkcií Excelu, vzorcov, kontingenčných tabuliek a veľa ďalšieho. Kurz bude k dispozícii približne v polovici septembra 2017.

Sass

Yablkov nový kurz sme sľúbili vydať už v auguste, Roman si však zobral zaslúženú dovolenku. Na dobré sa však oplatí čakať a tak sa na tento nadupaný online kurz môžeš tešiť v tomto mesiaci.


Automatizované testovanie softvéru (Selenium)

Hot novinka, online kurz pre všetkých, ktorí sa chcú vydať na cestu testovania webových aplikácií. V kurze ochutnáš trochu z Javy, budeš pracovať s databázami a na testovanie využiješ nástroj Selenium. V kurze na teba čaká niekoľko praktických ukážok od skúseného testera webových aplikácií.


C# pre začiatočníkov

Viacerí ste sa pýtali na C alebo C++ kurz, my sme si však pre vás nachystali C# online kurz. Syntax tohto jazyka vychádza z C a C++ a programovací jazyk C# je objektovo orientovaný. V kurze sa naučíš programovať v tomto jazyku a spravíš si funkčnú aplikáciu.


Python

Pred pár mesiacmi sme si robili prieskum medzi vami, našimi super študentami a na prvom mieste v rebríčku kurzov, ktoré by ste chceli na www.learn2code.sk mať, je práve programovanie v jazyku Python. Rozhodli sme sa splniť vám toto želanie a tučný online kurz na Python pripravujeme. Najneskôr začiatkom októbra by mal byť kurz hotový.Ktorá téma ti ešte na Learn2Code chýba? Čo by si sa chcel(a) naučiť? Napíš svoje tipy na nové kurzy do komentárov.


Maiox

Marian Kristel

Mám na starosti marketing a operations v Learn2Code | (spolu)organizujem programátorský workshop Rails Girls Bratislava | ambasádor EU Code Week na Slovensku

Nové a pripravované online kurzy

Novinky

Neustále pre vás pripravujeme nové online kurzy, aby ste sa mohli neustále vzdelávať a zlepšovať sa. Tu je krátky zoznam kurzov, ktoré sme nedávano...

Päť online kurzov pre každého správneho marketéra

Novinky

Tento piatok sme oznámili horúcu novinku a to, že sme sa dohodli s chalanmi z Truniversity a kúpili sme ich online kurzy. Zároveň sme však prebrali...

Vybrali sme ukážky prác študentov kurzu grafiky z Košíc

Novinky

Stanley Mácha má už svoju premiéru u nás úspešne za sebou. Odšoféroval totiž svoj prvý prezenčný kurz grafiky v Košiciach. Jeho študenti sa naučili...