Blog

Ukážky prác študentov kurzu Web Designer

Learn2Code tím - 18.01.2015 - Ostatné

Pozrite si ukážky prác študentov nášho košického kurzu Web Designer, ktorí počas 72 hodín na kurze a ďalších desiatok hodín strávených samoštúdiom a skúšaním, vytvorili tieto weby. Študenti nemali takmer žiadne predchádzajúce skúseností s tvorbou webov, takže pod vedením lektora Matúša odviedli naozaj skvelú prácu.

Prvý mesiac sa venovali len HTML a CSS, čiže úlným základom, na ktorých stojí každá webstránka. V ďalšom mesiaci weby prispôsobili pre prehliadanie na mobilných zariadeniach, keďže v súčasnosti už takmer 50% užívateľov pristupuje na web z tabletov alebo mobilov. Posledný 3. mesiac sme sa venovali JavaScriptu a jQuery, pomocou ktorých sú webstránky oživené rôznymi animáciami a efektami.

2 študenti získali nami avizovanú stáž u lektora Matúša, takže budú na dennej báze v kontakte s kódovaním a prácou na reálnych projektoch. Všetkým držíme palce vo svojom ďalšom rozvoji, veľa dobrých webov a spokojných klientov ;) 

Konkrétne ukážky prác

Personálna stránka Matúša
Matúšov web pre SKI Dubovica
Mirka vytvorila web pre chovateľskú stanicu
Petrin web sprostredkúva prácu pre zdravotné sestry
Zuzanin web je zameraný na projekciu a realizáciu záhrad
Ak sa chceš tiež naučiť tvoriť webstránky od úplných základov, v Košiciach budeme otvárať ďalší kurz. Stačí sa nezávazne prihlásiť a počkať na zverejnenie termínu ;)

Logo facebook

Learn2Code tím

Učíme ľudí dizajnovať, robiť webstránky a programovať. Naše prezenčné kurzy nájdeš vo viacerých mestách na Slovensku a pomocou online kurzov sa môžeš vzdelávať z pohodlia domova.