Web Developer (JavaScript a React)

Späť na kurzy

Cena

699,00 €

Miesto konania

SPACE UP coworking
3. posch.
Záhradnícka 95
821 08 Bratislava

Popis kurzu

Kurz Web Developer je pre teba, ak sa chceš naučiť programovať Single Page aplikácie. Máš zmáknuté klasické HTML, ale ako teraz na stránku pridáš produkt? Ako upravíš článok? Ako spracuješ formulár alebo odošleš email? Naučíš sa v tomto kurze. Fakt musíš kopírovať header a footer do HTML kódu každej podstránky? Odteraz nebudeš musieť. Čo ak chceš evidovať, registrovať a prihlasovať používateľov? Odteraz môžeš.

Jedná sa o informatívnu ponuku, aktuálne nie je vyhlasený žiadny termín kurzu a nie je možné za kurz zaplatiť.

Klasickým HTML vieš tvoriť tzv. statické stránky. V tomto kurze sa, vďaka jazyku JavaScript a jeho frameworku React JS, naučíš robiť stránky dynamické. A ak chceš, môžeš dynamickým stránkam hovoriť aplikácie.

V tomto kurze sa naučíš tvoriť plnohodnotné webové aplikácie. Na tomto kurze sa naučíš programovať dynamické webstránky. Počítaj s tým, že na kurze sa bude veľa programovať. Kurz povedú dvaja skúsení lektori, JavaScripťáci a Reacťáci ako lusk.


Dĺžka kurzu: 12 týždňov

Počet hodín kurzu: 72 hodín

Kurz sa koná: v pondelky a stredy od 18:00 do 21:00


Naučíš sa

Počas kurzu sa naučíš uvažovať v JavaScripte, naučíš sa rozmýšľať ako frontend javascriptový developer. Všetko, čo sa v súčasnosti vyžaduje v praxi na túto pozíciu, sa počas kurzu budeš učiť - teda dáta, dátové servisy, routing či UI komponenty. Počas kurzu sa samozrejme budeme venovať aj samotnému JavaScriptu a jeho najdôležitejším častiam, bez ktorých je development nemysliteľný - premenné a funkcie, funkcie vyšších radov a ich kombinácia.

Počas kurzu sa budeš venovať populárnemu JavaScriptovému frameworku React. Napíšeš viacero jednoduchých aplikácií v Reacte, ako napr. counter aplikácia, todo list, shopping cart.

 • písať dynamické aplikácie namiesto statických stránok
 • čo je Node.js, JavaScript a browser
 • zopakovanie JavaScriptových premenných
 • classy a React
 • React a komponenty
 • state, setState a render
 • lifecycle metódy,
 • renderovanie props a callback
 • React a AJAX


Čo budem vedieť vytvoriť?

Na kurze všetko vysvetlíme na jednoduchých príkladoch ako e-shop alebo todo aplikácia. Ale zistíš, že presne to isté sa dá použiť na naprogramovanie vlastného CMS systému alebo e-shopu alebo akejkoľvek inej aplikácie, ktorú potrebuješ.

Prečo ísť na tento kurz?

Prečo ísť na kurz? Pretože sa chceš naučiť programovať. Pretože chceš vedieť spracovať dáta od používateľov. Pretože chceš vôbec mať používateľov. Pretože HTML stránka je síce fajn, ale ty chceš skutočnú internetovú aplikáciu.

V cene kurzu je cez 180 videotutoriálov, viac než  20 hodín videí, ktoré pokrývajú kopu ďalších tém, ktoré nestihneme na hodine. Tieto videá ti zostanú naveky. A to sa oplatí.

Minimálne požiadavky

Možnosti financovania

 • ak si evidovaný/-á ako nezamestnaný/-á na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, kurz máš v rámci projektu KOMPAS+ úplne zadarmo. ÚPSVaR ti po schválení KOMPAS+ žiadosti uhradí 100% nákladov na kurz
 • pre bližšie informácie volaj na telefónne číslo 0949 428 812 alebo píš na [email protected] a so všetkými formalitami pre preplatenie kurzu cez Úrad práce ti pomôžeme
 • ak nemôžeš zaplatiť celú sumu kurzu jednou platbou, vieme si spolu dohodnúť rozdelenie platby na viac častí