Získaj naše kurzy zadarmo cez KOMPAS+

Vďaka Úradu práce a projektu KOMPAS+ môžeš absolvovať naše počítačové kurzy úplne zadarmo.

Kompas+ je program zameraný na rozvoj vybraných kľúčových kompetencií, medzi ktoré patria aj počítačové zručnosti. Uchádzač o zamestnanie má možnosť požiadať o financovanie všetkých našich kurzov až vo výške 100%.

Pre koho je KOMPAS+ určený?

Je určený pre teba, ak si na úrade práce evidovaný/á ako uchádzač o zamestnanie. V prípade, že si teda nezamestnaný/á, máš možnosť absolvovať naše kurzy úplne zadarmo.

Všetky kurzy a školenia Learn2Code spĺňajú požiadavky na kompetenčný kurz cez program KOMPAS+.

Ministerstvo

Ako postupovať?

Krok 1: Vyber si kurz

Vyber si kurzy z našej ponuky kurzov a predplatného a ak sa nevieš rozhodnúť, radi ti s výberom vhodných kurzov pomôžeme, stačí nás kontaktovať.

Krok 2: Vyplň kontaktné údaje vo formulári, ktorý nájdeš nižšie

Vyplň formulár v dolnej časti stránky a my vyplníme žiadosť KOMPAS+ tak, aby úrad práce nemal problém s jej schválením. Žiadosť teda nevypĺňaj sám/sama, urobíme to spoločne.

Krok 3: Posúdenie žiadosti UPSVaR

Žiadosť ti odošleme prvou triedou a je potrebné ju doručiť na úrad práce 14 dní pred dátumom začatia kurzu. Úrad práce žiadosť posudzuje a hodnotí kritériá ako napr. tvoje vzdelanie, dĺžku evidencie na Úrade práce, výber kurzu a pod.

Krok 4: Schválenie žiadosti

Po schválení žiadosti na Úrade práce nás o tom ihneď informuj a my ťa zaradíme do tebou zvoleného kurzu/kurzov, na ktoré nastúpiš.

Krok 5: Štúdium kurzov

Absolvuješ celý kurz a po jeho absolvovaní od nás dostaneš certifikát, ktorým následne preukážeš na Úrade práce absolvovanie daného kurzu.

Na čo si dať pozor?

Ak si v minulosti podnikal/a (mal/a si založenú živnosť alebo s.r.o), potrebuješ na Úrade práce doložiť potvrdenia o tom, že nemáš dlh voči sociálnej, zdravotnej poisťovni, daňovému úradu a Inšpektorátu práce.
Žiadosť KOMPAS+ je potrebné na Úrad práce doručiť včas, žiadosť KOMPAS+ musí byť na úrad práce doručená najneskôr 14 dní pred termínom začiatku kurzu.
Počas doby trvania kurzu sa nesmie stať, že ťa vyradia z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Ak sa tak stane, hneď nás o tom informuj emailom alebo telefonicky.

Nenechaj si ujsť možnosť absolvovať kurzy zdarma!
V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktuj na telefónnom čísle 0949 694 825, alebo emailom: [email protected]

Vyplň nasledujúce informácie

Vyber si niektorý z našich kurzov

Visual Design
Web Designer
Web Developer
iOS Developer

Poskytni nám tieto informácie