FAQ / Informácie pre študentov

Zoznam častých otázok a odpovedí súvisiacich s našimi kurzami. V prípade, že predsa nenájdeš odpoveď, určite nás kontaktuj emailom.

Musím mať predchádzajúce skúsenosti s programovaním alebo technológiami na to, aby som sa zúčastnil vašich kurzov?

Na všetkých stránkach našich kurzov uvádzame minimálne požiadavky, ktoré by študenti mali mať pred začiatkom vyučovania. Naše kurzy pre úplných začiatočníkov sme navrhli tak, že nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním.

Koľko študentov je v každej triede?

Počet študentov v triede je prispôsobený konkrétnemu kurzu a pohybuje sa priemerne okolo 14 študentov.

Kto budú moji spolužiaci?

Learn2Code študenti majú rôzne zázemie a vzdelanie, od študentov vysokých škôl až po skúsených podnikateľov. Práca v tíme a spolupráca je základom našich kurzov, takže budeš mať veľa príležitostí spoznať svojich spolužiakov a rozšíriť tak svoju profesionálnu sieť kontaktov.

Sú kurzy akreditované?

Áno, všetky kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Po absolvovaní kurzu získavaš certifikát, avšak najlepšou vizitkou absolvovania kurzu je tvoj vlastný projekt, ktorý bude slúžiť ako referencia pre budúceho zamestnávateľa.

Koľko času musím stráviť samoštúdiom / programovaním počas kurzu?

Je to veľmi individuálne, pretože každý kurz pokrýva iné témy a koncepty. Neexistuje žiadne presné číslo, navyše sa každý študent učí svojím vlastným tempom. Naše odporúčanie je stráviť toľko času, koľko je potrebné a postupne aplikovať vedomosti naučené na kurze.

Potrebujem vlastný laptop?

Odporúčame priniesť si vlastný laptop, avšak máme k dispozícii aj vlastný hardware, ktorý môžeš využívať v našej učebni (zatiaľ k dispozícii len v Bratislave).

Platby a financovanie

Ponúka Learn2Code možnosti financovania?

Nie, momentálne neponúkame možnosti financovania.

A čo štátna pomoc?

Ak si evidovaný ako nezamestnaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, vyplníš požiadavku na rekvalifikáciu minimálne 30 kalendárnych dní pred začiatkom kurzu, ÚPSVaR ti po vydaní RE-PASu uhradí 100% nákladov na kurz. Kontaktuj nás emailom alebo telefonicky na čísl 0949 428 812 a radi ti pomôžeme s vyplnením potrebných tlačív.

Tlačivá na stiahnutie:

Keď nebudem spokojný s kurzom, vrátite mi peniaze?

Prvý týždeň našich kurzov môžeš absolvovať bezplatne a pokiaľ tento kurz nie je pre teba vhodný, nič neplatíš.

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, radi ti na ne odpovieme na adrese info@learn2code.sk